Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český pohár 2011

21. 3. 2011

 

Český pohár

5. 2. 2011

Mořkov-Český Těšín
Poprvé v historii se náš oddíl přihlásil do Českého poháru tříčlenných družstev. Výhodou těchto utkání je,že tabulkově silnější soupeř přijíždí za slabším soupeřem na jejich domácí stoly. Je to tedy výborná příležitost ahrát si s lepšími hráči.
V rozlosování jsme dostali soupeře z Českého Těšína, který hraje krajský přebor. V utkání jsme tedy nebyli favority. Po prohrané čtyřhře, však náš tým složený z nejlépe hrajících hráčů současné sezóny ve složení Víťa Kravčenko, Petr Černoch a Stanislav Kučera, dokázal vyhrát obě dvouhry a strhnout vedení na svou stranu. Utkání bylo po celou dobu napínavé a vyrovnané, obě mužstva se krátce střídala ve vedení. Fantastický zápas odehrál Vítek s nejlepším hráčem hostů Ruckim, kdy prohrával už dva nula a přesto zápas dokázal otočit a vyhrát 3:2.
 

V krásném a napínavém utkání naši chlapci za bouřlivého povzbuzování
ostatních členů oddílu nakonec zdolali soupeře 6:4 !
 

Body: domácí.....Kravčenko 3 ,Černoch Petr 2 ,Kučera Stanislav 1.
           hosté......Lupinski 1,5 ,Rucki 2,5 ,Suda 0

 

 

19. 2. 2011 

Mořkov-Frenštát p.R.
V dalším kole na nás v pavouku Českého poháru čekal zdatný soupeř, náš družební oddíl Frenštát p.R. jehož "A" mužstvo hraje dlouhodobě divizi. Hráli jsme opět na domácích stolech, vítěznou sestavu z minulého kola jsme se rozhodli ponechat.
Soupeř nic nepodcenil a přijel se dvěmi hráči "A" mužstva Lorencem a Krajčím, třetím hráčem byl Molinek a náhradníkem Hűttl.
Vítek s Petrem prohráli čtyřhru s Lorencem a Krajčím poměrně hladce 1:3. Hned v následující dvouhře prohrál Petr s Krajčím. Hned v úvodu jsme tedy prohrávali 2:0.
V tomto utkání zahrál výborně Standa Kučera, který dokázal porazit v prvním zápasu 3:2 Molinka a v následující dvouhře i Krajčího taktéž 3:2 ! Hodiny a hodiny tréninku v Mitalu Ostrava přinášejí své ovoce :-) a na Standově sebedůvěře v koncovkách je to znát !
Bodovat dokázal ještě Vítek, který vyhrál s Molinkem. Do utkání pak ještě naskočil T.Kudělka, který střídal Petra Černocha, ale prohrál obě své utkání, první hladce s Lorencem a pak i druhé se střídajícím Hűttlem, kde promrhal své vedení 2:0 a prohrál. Nutno sportovně říci, že soupeř měl utkání po celou dobu pod kontrolou a na divizní hráče Frenštátu jsme (až na výhru Standy) zkrátka neměli.

Hosté vyhráli utkání zaslouženě 7:3 .


Body: domácí.....Kučera S. 2 ,Kravčenko 1 , Černoch P. 0,Kudělka 0 .
           hosté......Krajčí 2,5 ,Lorenc 3,5 ,Molinek 0, Hűttl 1 .
 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Český pohár

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář